Sukurti sąskaitas faktūras

Tiesiog nėra paprastesnio būdo

Greitai ir lengvai

Automatinis klientų ir produktų duomenų pridėjimas kartu su automatiniu datavimu, numeravimu ir PVM apskaičiavimu užtikrina, kad sąskaitas faktūras kursite greičiau nei bet kada anksčiau. Naudokite subtitrus arba nurodykite užsakymo nuorodą. PDF dokumentas generuojamas automatiškai, atsižvelgiant į jūsų įmonės tapatybę . Jį galima lengvai atspausdinti arba išsiųsti klientui el. paštu , visa tai iš „inFakt“.
Greitai ir lengvai
Automatinis mokėjimų stebėjimas

Automatinis mokėjimų stebėjimas

„inFakt“ leidžia rankiniu būdu sekti mokėjimus arba juos apdoroti automatiškai. Sutaupysite daug laiko naudodami automatinį mokėjimo stebėjimą. Vis dar negavote mokėjimo? Greitai sukurkite mokėjimo priminimą ir el. paštu jį savo klientui – visa tai mūsų programoje. Kad išvengtumėte pavėluotų mokėjimų, savo klientui galite nusiųsti internetinio mokėjimo mygtuką. Sąskaitas faktūras galima saugiai apmokėti internetu per mūsų partnerį Mollie . Klientai gali pasirinkti mokėti VISA, MasterCard, PayPal, ... Jei naudojatės šia funkcija, gaunami mokėjimai automatiškai apdorojami ir susiejami su atitinkama sąskaita faktūra.

Automatiniai priminimai

Automatizuokite neapmokėtų sąskaitų faktūrų stebėjimą automatiškai siųsdami mokėjimo priminimus. Taip ne tik sutaupysite laiko, bet ir galėsite dirbti nuosekliau. Šie priminimai visada siunčiami pagal jūsų nurodytas sąlygas.
Automatiniai priminimai
Siųskite lengvai

Siųskite lengvai

inFakt siūlo keletą siuntimo parinkčių . Naudodamiesi mūsų spausdinimo ir pašto paslauga, savo sąskaitas faktūras galite atspausdinti, antspauduoti ir išsiųsti paprastu paštu. Per PEPPOL tinklą siunčiate juos visiškai skaitmeniniu būdu. Paprastas siuntimas el. paštu gali būti atliekamas tiesiogiai iš inFakt. Kliento faile rastas el. pašto adresas pridedamas automatiškai; jums reikės tik pakoreguoti numatytąjį el. laiško tekstą. InFakt turi nustatymą siųsti dokumentus iš jūsų el. pašto adreso, kad būtų užtikrintas profesionalumas.

Platus ataskaitų asortimentas

Gaukite supratimą apie savo savaitės, mėnesio, ketvirčio ar metinius pardavimus ir pelną. Kas yra jūsų pagrindiniai klientai ir kokius produktus parduodate daugiausiai? Yra daugiau nei 30 ataskaitų, kurios padės geriau suprasti savo verslo duomenis. Patogios diagramos pateikia vaizdinį jūsų duomenų vaizdą.
Platus ataskaitų asortimentas
Kitos valiutos

Kitos valiutos

„InFakt“ sąskaitų faktūrų išrašymas kitomis valiutomis yra labai paprastas. Tiesiog pasirinkite klientui tinkamą valiutą: inFakt rodo dabartinį valiutos kursą ir pasirūpina konvertavimu.

Savo įmonės tapatybėje

Jūsų įmonės tapatybė prisideda prie jūsų verslo sėkmės ir pripažinimo. Įkelkite savo įmonės logotipą ir derinkite jį su atitinkamomis spalvomis. inFakt padeda greitai sukurti labai profesionaliai atrodančią sąskaitą faktūrą, kuri iš karto susieta su jūsų įmone. Norite naudoti savo iš anksto atspausdintą firminį blanką? Jūs vis dar galite jį naudoti. „inFakt“ taip pat siūlo šabloną be firminio blanko, kad galėtumėte lengvai parodyti savo spausdintą maketą.
Savo įmonės tapatybėje

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room