Sukurti sąskaitas faktūras

Paprasta, greita ir teisinga

Greita ir paprasta

Išrašant sąskaitas faktūras automatiškai naudojami kliento ir produkto failai. Nėra sudėtingo įvesties darbo. Pažintys, numeracija, PVM apskaičiavimas ir teisinės ataskaitos užtikrina, kad sąskaitas faktūras parengtumėte greitai ir teisingai. „inFakt“ automatiškai sukuria jūsų įmonės tapatybės PDF. Siuntimas el. Paštu ir galbūt spausdinimas yra lengvas.

Automatinis tolesnis mokėjimas

Naudodami „inFakt“ galite patys sekti mokėjimus arba leisti paraiškai apdoroti mokėjimus per automatinę nuorodą į savo banką. Atlikus šį automatinį mokėjimą, sutaupoma laiko ir varginančių paieškų, taip pat išvengiama klaidų. Vis dar neapmokėta sąskaita faktūra? Tada sukurkite ir išsiųskite priminimą savo klientui. Patogu ir greita.

Taip pat galite susieti su mūsų partneriu „Mollie.com“. Tada jūsų klientas gali atsiskaityti internetu, pavyzdžiui, per VISA arba „Bancontact“. Net tada mokėjimai automatiškai apdorojami ir susiejami su atitinkama sąskaita faktūra.

Automatiniai priminimai

Automatizuokite tolesnius veiksmus, susijusius su neapmokėtomis sąskaitomis faktūromis, kurdami ir siųsdami „inFakt“ priminimus. Tai ne tik taupo laiką, bet ir dirbate sistemingai, nes priminimai visada išsiunčiami po to paties neapmokėto laikotarpio. Jūsų kasos srautas bus naudingas!

Lengvas pristatymas

Sąskaitos faktūros gali būti atspausdintos, kad jas būtų galima siųsti paštu, tačiau jas taip pat galima tiesiogiai iš „inFakt“. El. Pašto adresas iš kliento bylos automatiškai užpildomas ir jūs pats norėsite pritaikyti standartinį el. Laiško tekstą. Sąskaitos faktūros siunčiamos jūsų paties el. Pašto adresu, siekiant užtikrinti profesionalumą.

Išsamios ataskaitos

„InFakt“ dėka sužinokite apie savaitės, mėnesio, ketvirčio ar metinę apyvartą ir pelną. Kas yra jūsų geriausi klientai ir kuriuos produktus parduodate daugiausia. Galima analizuoti jūsų numerius daugiau nei . Naudingi grafikai suteikia vaizdinį jūsų įmonės veiklos vaizdą.

Sąskaitų faktūrų išrašymo modulių ekrano nuotraukos

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room