Pirkimų valdymas

Apdorokite savo pirkimo sąskaitas faktūras inFakt

Pirkimų valdymas

inFakt yra ne tik sąskaitų faktūrų išrašymo programinė įranga pardavimo sąskaitoms faktūroms kurti, bet ir pirkimo sąskaitoms faktūroms apdoroti. Kai paskyroje suaktyvinate nemokamą modulį „Pirkimų valdymas“, taip pat galite įkelti ir apdoroti pirkimo sąskaitas faktūras. Gaukite įžvalgų apie visas išlaidas per laikotarpį arba pirkimo kategoriją. Mokėjimo stebėjimas užtikrina gerus santykius su tiekėju, o ataskaitų teikimas leidžia atidžiai stebėti savo biudžetą ir protingiau investuoti. Pirkimų valdymo modulis taip pat gali apdoroti el. sąskaitas faktūras . Dėl to tereikia pasirinkti el. sąskaitą kaip priedą ir visa informacija iš šios sąskaitos bus automatiškai įvesta teisingai. Sutaupykite laiko ir pašalinkite klaidas!
Pirkimų valdymas
Ataskaitų teikimas

Ataskaitų teikimas

Įrašę pirkimo sąskaitas faktūras į inFakt, galėsite peržiūrėti ne tik ataskaitas apie jūsų įmonės pajamas, bet ir pelną (pajamas atėmus išlaidas). Tai leidžia stebėti, kiek jūsų įmonė iš tikrųjų uždirba realiuoju laiku.

Ryšys su apskaita

Taip pat konvertuojame jūsų įkeltas ir apdorotas pirkimo sąskaitas į UBL formatą (Universal Business Language) . Šį elektroninių sąskaitų faktūrų formatą galite eksportuoti iš inFakt arba nusiųsti savo buhalteriui per tiesioginę nuorodą iš mūsų programos. Tokiu būdu buhalteris gali automatiškai apdoroti jau įvestus dokumentų duomenis ir jūs drastiškai sumažinate rankinio duomenų įvedimo darbus.
Ryšys su apskaita
Pašto ir PEPPOL pašto dėžutės

Pašto ir PEPPOL pašto dėžutės

inFakt turi pašto dėžutės funkciją, su kuria galite lengvai gauti pirkimo sąskaitas faktūras. Kiekviena pašto dėžutė turi savo unikalų el. pašto adresą, kuriuo galite siųsti arba persiųsti el. laiškus. Prie šių el. laiškų pridėtas pirkimo sąskaitas faktūras galima lengvai apdoroti toliau programoje. Popierinius dokumentus galite siųsti el. paštu tiesiai iš skaitytuvo šiuo gautųjų el. pašto adresu. Arba tiesiog nufotografuokite ir įkelkite savo išmanųjį telefoną! Per šiuos gautuosius taip pat galite gauti sąskaitas per PEPPOL tinklą . Tai leidžia jūsų tiekėjams siųsti elektronines sąskaitas tiesiai iš savo atsiskaitymo programinės įrangos į jūsų inFakt paskyrą. Kadangi tai yra tikros el. sąskaitos faktūros , jums nebereikia nieko įvesti iš naujo. inFakt automatiškai 100% teisingai ištraukia visą sąskaitos faktūros informaciją iš gauto dokumento.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room