Privatumo sutartis (GDPR)

„inFakt“ yra žiniatinklio programa, kurioje saugoma daug neskelbtinų duomenų. Toliau pateikiama daugiau informacijos apie tai, kaip šie duomenys saugomi ir kas su jais vyksta.

 1. Visos „inFakt“ svetainės veikia su slapukais, o tai reiškia, kad nedidelės informacijos dalys yra saugomos jūsų kompiuteryje. Tai yra trys „Google Analytics“ statistinių duomenų seansai / grupės (_ga, _gat ir _gad) ir vienas seanso ID prisijungimui (PHPSESSID). Kai naudojama „inFakt“ programa, antrasis seanso ID (session_key) saugomas vietinėje saugykloje arba slapuke.
 2. „inFakt“ naudoja „Facebook“ tašką ir susijusius slapukus svetainės lankytojams stebėti ir reklaminėms kampanijoms analizuoti.
 3. Visi „inFakt“ svetainių lankytojai anonimiškai įtraukiami į naudojimo statistiką per „Google Analytics“
 4. Ryšys tarp abonento (kliento) kompiuterio ir „inFakt“ serverių užtikrinamas „Amazon“ išduodamu 256 bitų šifravimo sertifikatu.
 5. Duomenys, kuriuos abonentas (klientas) įveda „inFakt“, visada yra apsaugoti paskyros vardu ir slaptažodžiu. Vartotojo slaptažodis saugiai saugomas šifruojant. Niekas negali peržiūrėti asmeninio slaptažodžio „InFakt“.
 6. „InFakt“ duomenų bazes priglobia „Amazon Web Services“. Fiziniai serveriai yra Airijoje. „Amazon“ neturi prieigos prie tikrųjų šių serverių duomenų.
 7. „inFakt“ niekada neperžiūrės abonento ar kliento įvestų duomenų be aiškaus leidimo. Šis leidimas kai kuriais atvejais yra būtinas norint išspręsti konkrečias problemas. Abonentas ar klientas gali suaktyvinti šią prieigą naudodami savo paskyros nustatymus.
 8. Vartotojai yra atsakingi už savo sąskaitos apsaugą naudodami tvirtą slaptažodį ir dviejų veiksnių autentifikavimą. Yra įrankiai, skirti pasirinkti tvirtus slaptažodžius ir suaktyvinti dviejų veiksnių autentifikavimą.
 9. Jei abonentas ar klientas nori ištrinti duomenis iš „inFakt“ sistemų, tai galima padaryti susisiekus ir pasitarus su „inFakt“ komanda adresu support@onfact.be.
 10. Duomenis, kuriuos abonentas ar klientas įvedė „inFakt“, galima transportuoti vienu ar keliais iš šių formatų: csv, pdf, xml ir zip.
 11. Suaktyvindamas nuorodas su kitomis programinės įrangos programomis, „inFakt“ gali dalytis duomenimis su trečiųjų šalių paslaugų teikėjais pagal šias nuorodas. Konkrečią informaciją apie tai galite rasti nustatymuose, esančiuose GDPR skyriuje.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room