Lengvai siųskite sąskaitas faktūras ar pasiūlymus

Nuo geriausių sąskaitų faktūrų išrašymo klientui akimirksniu

Dokumentų siuntimas el

Jūsų sąskaitas faktūras ir kitus dokumentus klientui galite siųsti tiesiai iš inFakt programos. Naudodamiesi tolesnių pranešimų sistema galite iš karto matyti, ar sąskaita faktūra gauta ir kada el. laiškas buvo perskaitytas. Pavyzdžiui, nepavykus persiųsti kainos pasiūlymo dėl neteisingai įvesto el. pašto adreso, galite iš karto teisingai išsiųsti pasiūlymą, kad nė vienas klientas nepraleistų pasiūlymo.
Dokumentų siuntimas el
Sąskaitų faktūrų siuntimas paprastu paštu

Sąskaitų faktūrų siuntimas paprastu paštu

Naudodamiesi mūsų spausdinimo ir pašto paslauga, sąskaitas faktūras galite išsiųsti paprastu paštu tiesiai iš programos, nereikės jų spausdinti, antspauduoti ar nuvykti į paštą. Jūsų dokumento spausdinimo, įdėjimo į voką ir siuntimo paprastu paštu kaina priklauso nuo šalies ir puslapių skaičiaus (dėl kainų susisiekite su mumis ). Norėdami naudotis šia funkcija, papildykite internetinės piniginės likutį inFakt. Žinoma, vis tiek galite lengvai atsispausdinti PDF failą ir išsiųsti jį paprastu paštu. Naudodami tolesnius mygtukus galite lengvai stebėti, kurie dokumentai buvo išsiųsti, o kurie ne.

Sąskaitų faktūrų siuntimas per PEPPOL

Kaip alternatyvą tradiciniam el. paštui, taip pat galite siųsti el. sąskaitas per Europos PEPPOL tinklą . Per PEPPOL siunčiamos ir gautos sąskaitos faktūros turi pranašumą, kad jas galima apdoroti automatiškai.
Sąskaitų faktūrų siuntimas per PEPPOL

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room