Prenumeratos

Pasikartojančios sąskaitos faktūros? Nustatykite juos greitai

Periodinės sąskaitos faktūros

Kai kiekvieną mėnesį (ar kitam laikotarpiui) klientui siunčiate sąskaitą faktūrą , galite iš anksto nustatyti periodinę sąskaitą faktūrą naudodami nemokamą „prenumeratos“ modulį. Tada jūsų klientas automatiškai gaus mėnesinę sąskaitą faktūrą (arba kitą iš anksto nustatytą laikotarpį iki įvestos pabaigos datos). Tai reiškia, kad jums nebereikės kurti ir siųsti tos sąskaitos kiekvieną savaitę, mėnesį, metus,... Šių sąskaitų siuntimas taip pat yra automatizuotas programos, todėl jums liks tik gauti ir stebėti mokėjimus.
Periodinės sąskaitos faktūros
Automatika

Automatika

„inFakt“ leidžia automatiškai išsiųsti sąskaitas faktūras per prenumeratos laikotarpį. Galite suaktyvinti nuorodą su Mollie , kad klientai mokėtų internetu , arba nuorodą su Ponto , kad automatiškai apdorotų kliento mokėjimo pervedimą . Sąskaita visgi neapmokėta? Naudokite automatinio mokėjimo priminimo modulį, kad praneštumėte klientui.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room