Atsargų valdymas

Pridėkite atsargų valdymą prie savo inFakt paskyros

Atsargų valdymas

Ar norite stebėti, kiek produktų vis dar turite sandėlyje? Tiesiog suaktyvinkite nemokamą atsargų valdymo modulį ir atidžiai stebėkite savo atsargas. Galite nustatyti įspėjimo limitą, kad, kai sandėlyje esančių produktų skaičius nukris žemiau šios ribos, jums bus pranešta. Produktų apžvalgos prietaisų skydelyje galite akimirksniu peržiūrėti savo produktų atsargų duomenis. Norite atnaujinti atsargas arba platinti atsargų duomenis savo įmonėje? Tiesiog eksportuokite ir atsispausdinkite / išsiųskite atsargų sąrašą Excel programoje iš inFakt.
Atsargų valdymas
Virtualios atsargos

Virtualios atsargos

Jei naudojatės ir užsakymo patvirtinimo moduliu, galite pasikonsultuoti su vadinamosiomis virtualiosiomis akcijomis. Tai rodo prekių, kurios vis dar yra sandėlyje, skaičių, atėmus jau užsakytų prekių skaičių. Taip nerizikuosite parduoti daugiau nei iš tikrųjų yra sandėlyje. Galėsite pateikti užsakymą tiekėjui , kol baigsis prekės.

Sudėtingi produktai

Suaktyvinus „sudėtinių produktų“ modulį, „inFakt“ gali lengvai valdyti sudėtinių produktų paketų atsargas. Ar parduodate pelningai kainuojantį kompleksinį produktą, susidedantį iš dešimties vienetų su pakoreguota kaina, ar dėžutę vyno su šešiais buteliais? Visos atskiros šio sudėtingo produkto prekės bus įtrauktos į jūsų pardavimo ir atsargų valdymą.
Sudėtingi produktai

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room