Užsakymo patvirtinimai

Suaktyvinkite šį nemokamą modulį vienu paspaudimu

Užsakymo patvirtinimai

Šis nemokamas modulis leidžia kurti užsakymų patvirtinimus savo klientams . Ar jie pateikė užsakymą, ar priėmė jūsų pasiūlymą ? Naudodami inFakt galite lengvai sukurti užsakymo patvirtinimą ir išsiųsti jį klientui. Jį galima pasirašyti net internetu! Užsakymo patvirtinimus galima sukurti rankiniu būdu, bet taip pat galima nukopijuoti iš esamo kainos pasiūlymo , kad įvesties darbas būtų kuo mažesnis.
Užsakymo patvirtinimai
Patogi darbo eiga

Patogi darbo eiga

Užsakymų patvirtinimo modulis puikiai įsilieja į jūsų įmonės darbo eigą. Vos dviem paspaudimais galite sukurti užsakymo patvirtinimą iš kainos pasiūlymo . Užsakymo patvirtinimas paruoštas? Išsiųskite el. paštu ir nukopijuokite į galutinę sąskaitą tik dar dviem paspaudimais! Visos datos, serijos numeriai, ... automatiškai koreguojami teisingai. Laikas dirbti efektyviau su inFakt!

Užsakymų patvirtinimai ir atsargų valdymas

„inFakt“ skiriasi nuo virtualių ir faktinių akcijų . Virtualios atsargos reiškia atsargų skaičių, pagrįstą užsakymo patvirtinimais. Šiame skaičiavime inFakt atsižvelgia ne tik į tai, kas jau buvo išrašyta ar pristatyta , bet ir į tai, ką klientai jau užsakė . Jei klientai užsisakys daugiau nei iš tikrųjų yra sandėlyje, jums bus nedelsiant pranešta nustatytais atsargų įspėjimais.
Užsakymų patvirtinimai ir atsargų valdymas

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room