Debesis

Kurkite sąskaitas faktūras internetu, bet kur ir bet kuriame įrenginyje

Prieiga prie bet kur bet kuriame įrenginyje

Internetinis sąskaitų faktūrų išrašymas debesyje turi daug pranašumų, palyginti su tradicine sąskaitų faktūrų išrašymo programine įranga . Pavyzdžiui, „inFakt“ debesų aplinka gali būti pasiekiama 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę iš bet kurios vietos. Naudojate Windows kompiuterį, Apple planšetinį kompiuterį ar kitokio tipo išmanųjį telefoną? Tiesiog naršykite inFakt.lt ir prisijunkite!
Prieiga prie bet kur bet kuriame įrenginyje
Automatinės atsarginės kopijos

Automatinės atsarginės kopijos

Kadangi jūsų duomenys saugomi debesyje, mūsų sistemos sukuria kelias atsargines kopijas, kad niekada neprarastumėte duomenų. Be to, jei norite, galite suaktyvinti nuorodą su gerai žinomomis debesų saugyklos paslaugomis , kad sukurtumėte papildomą atsarginę aplinką.

Sinchronizavimas

Jūsų duomenys saugomi centralizuotai debesyje. Kada ir kuriame įrenginyje atidarysite inFakt, visada dirbsite su naujausia duomenų versija. Net jei paskyroje yra keli naudotojai , tuos pačius duomenis naudosite realiuoju laiku.
Sinchronizavimas
Saugus saugojimas

Saugus saugojimas

Programa debesyje daugeliu atvejų yra saugesnė nei jūsų kompiuteris. inFakt serveriai nėra jautrūs virusams ir yra visiškai atskirti nuo interneto, todėl nėra internetinės prieigos prie programos. Jūs atidarote savo inFakt aplinką mūsų programoje naudodami savo el. pašto adresą ir asmeninį slaptažodį, o galbūt ir papildomą dviejų žingsnių autentifikavimą per išmanųjį telefoną. Duomenys yra šifruojami naudojant SSL ir jais keičiamasi tik tarp jūsų įrenginio ir mūsų serverių.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room