Debesis

Kurkite sąskaitas faktūras internete, iš bet kur ir bet kuriame įrenginyje

Prieinama bet kur ir bet kuriame įrenginyje

Internetinis sąskaitų išrašymas per debesį turi daug privalumų, palyginti su tradicine sąskaitų faktūrų išrašymo programine įranga, kuri veikia jūsų kompiuteryje. Internete galite visur pasiekti kompiuterį, „Mac“, planšetinį kompiuterį ar išmanųjį telefoną. Be to, jūs automatiškai turite saugias duomenų kopijas. Naršykite inFakt.lt ir prisijunkite!

Automatiškai sukuriama atsarginė duomenų kopija

Kadangi jūs dirbate su „inFakt“ debesyje, mūsų sistemos kuria atsargines kopijas įvairiais būdais, kad jas būtų galima atkurti ir neprarastumėte jokios svarbios informacijos ar ankstesnio darbo. Gana ramina. Taip pat galite patys suaktyvinti nuorodą su gerai žinomomis debesies saugojimo paslaugomis kaip papildomą saugumą. Žaisti „Zeeker“ visada gerai, kai jūsų duomenys labai plečiasi.

Visada naujausi duomenys

Jūsų duomenys saugomi centrinėje saugioje debesies vietoje. Tai reiškia, kad kiekvienas įrenginys turi prieigą prie naujausios informacijos versijos. Net jei keli jūsų įmonės kolegos naudoja „enFact“, jie mato ir naudoja tuos pačius duomenis realiuoju laiku.

Saugos koziriai

Programa debesyje yra saugesnė nei įmonės kompiuteris. „inFakt“ serveriai nėra imlūs virusams ir yra prieinami prie interneto neprisijungus prie programos pagrindinių operacijų požiūriu, ty uždaryti nuo interneto. Operacinės sistemos skiriasi nuo jūsų asmeninio kompiuterio ar (daugelio) jūsų įmonės serverių, į kuriuos dažnai nukreipia įsilaužėliai. Naudodamiesi savo el. Pašto adresu ir slaptažodžiu bei, jei reikia, papildomu autentifikavimu, pavyzdžiui, per išmanųjį telefoną, galite saugiai atidaryti savo verslo aplinką mūsų programoje. Duomenys tarp jūsų ir mūsų serverių vykdomi naudojant užšifruotą SSL protokolą.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room