Ataskaitos

Vizualizuokite savo skaičius

Klientai

Peržiūrėkite pardavimo istoriją ir pajamas vienam klientui , sukurkite geriausių klientų ataskaitą arba aptikkite prarastus klientus. Naudingi instrumentai, suteikiantys jums informaciją, kurią reikia naudoti nedelsiant.
Klientai
Produktai

Produktai

Kokie yra jūsų geriausiai parduodami produktai ar kategorijos ? Kokie produktai yra pelningiausi jūsų verslui? Esminė informacija, skirta valdyti jūsų pasiūlymą rinkoje, sukurti tvirtus kainų pasiūlymus ir maksimaliai padidinti pelną, be kita ko, tinkamai valdant atsargas.

Rezultatai

Realaus laiko įžvalga apie visas jūsų pajamas. Jei suaktyvinote pirkinių modulį ir įrašėte pirkimo sąskaitas faktūras inFakt, realiuoju laiku gausite bendrų išlaidų ir pelno būseną. Nereikia laukti ketvirčio ar metų pabaigos, kad gautumėte ataskaitą iš savo buhalterio!
Rezultatai
Tvarkaraštis ir biudžetai

Tvarkaraštis ir biudžetai

Ar nustatėte tikslus, kuriuos norite pasiekti, tam tikras pajamas, kurias norite pasiekti, ar biudžetą, kurio ribose turėtumėte išlaikyti savo išlaidas? Lengvai patikrinkite, ar vis dar laikotės grafiko, naudodami mūsų patogų planavimo įrankį.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room