Vartotojo valdymas

Keli vartotojai, turintys savo prieigos teises

Vartotojo valdymas

Savo įmonėje sukurkite neribotą inFakt vartotojų skaičių, kad kiekvienas, kuriam reikia prieigos, galėtų naudotis savo paskyra. Bendradarbiauti dar niekada nebuvo taip paprasta!
Vartotojo valdymas
Nustatykite prieigos lygį

Nustatykite prieigos lygį

Jūs pats nustatote, prie kurių inFakt modulių kiekvienas vartotojas turi prieigą. Pagal numatytuosius nustatymus klientų ir produktų apžvalga matoma ir pasiekiama kiekvienam vartotojui.

Bendradarbiaukite bet kur

inFakt yra nuolat sinchronizuojamas tarp visų vartotojų ir bet kuriame įrenginyje. Dirbate kartu realiuoju laiku ir visada dalijatės naujausia informacija. Suaktyvinkite užduotis, kad pamatytumėte, kurias užduotis reikia atlikti įmonės lygiu.
Bendradarbiaukite bet kur
Susisiekite su savo buhalteriu

Susisiekite su savo buhalteriu

Jei pageidaujate, galite suteikti buhalteriui tiesioginę prieigą prie savo inFakt aplinkos. Tada jam (jai) bus suteiktas išorinio vartotojo vaidmuo jūsų organizacijoje. Tokia prieiga yra visiškai nemokama!

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room