Pristatymo pažymos

Sukurkite pristatymo pažymas naudodami „Bestinvoicing“.

Pristatymo pažymos

Su šiuo nemokamu moduliu susikurti važtaraščius labai paprasta. Jūs sukuriate važtaraštį taip pat, kaip kurtumėte sąskaitą faktūrą . Prijungta dokumentų istorija leidžia lengvai sekti (užsakymas, užsakymo patvirtinimas, važtaraštis, sąskaita faktūra, ...). Važtaraštį galima lengvai atspausdinti arba išsiųsti el. „inFakt“ siūlo galimybę leisti klientams skaitmeniniu būdu pasirašyti važtaraštį iš, pvz., planšetinio kompiuterio. Rodyti alternatyvų pristatymo adresą arba konkrečią pristatymo datą? Tai taip pat įmanoma naudojant inFakt. Jūs nustatote, ar norite rodyti ar slėpti, pvz., prekių kainas pristatymo dokumentuose.
Pristatymo pažymos
Patogi darbo eiga

Patogi darbo eiga

Važtaraštį galite sukurti iš užsakymo patvirtinimo arba pasiūlymo . Kai pristatymas bus atliktas, galite lengvai konvertuoti dokumentą į sąskaitą faktūrą . Ar norite tam pačiam klientui išrašyti kelis važtaraščius su vienu dokumentu? Jokiu problemu! Pasirinkite norimus važtaraščius ir sujunkite juos į vieną suvestinę sąskaitą.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room