Stipri klientų bazė ir CRM

Paprastas klientų valdymas

Aiškiai tvarkykite klientų duomenis

„inFakt“ palaiko efektyvų ir paprastą klientų duomenų valdymą. Aiškus sąrašas greitai nurodo klientą ir jo aktualią informaciją su kontaktiniais duomenimis, anksčiau surašytomis citatomis ir sąskaitomis faktūromis, ataskaitomis, priedais, ...

Efektyvus klientų informacijos naudojimas

Informacija iš klientų duomenų bazės yra greitai ir lengvai pasiekiama. Jis aktyviai ir automatiškai naudojamas rengiant kainas, sąskaitas faktūras ir kitus dokumentus, kad būtų išvengta klaidų rankiniu būdu kopijuojant adreso duomenis, el. Pašto adresą ir PVM numerį. Vienkartiniams klientams net nereikia susikurti kliento kortelės.

Ieškokite per PVM numerį

„InFakt“ yra prijungtas prie Europos įmonių duomenų bazės, kad galėtų greitai sukurti klientų bylas. Įveskite įmonės PVM numerį ir „inFakt“ gaus registruotą vardą ir adresą, kurie bus automatiškai užregistruoti jūsų klientų duomenų bazėje. Lengva!

Importuoti ir eksportuoti klientų duomenis

Ar jau turite klientų bazę kitur iš esamos programos? Lengvai importuokite tai į „inFakt“! Neautomatinis, net dalinis, persiuntimas su „enFact“ yra negalimas.

El. Pašto kampanija su jūsų adresais? Tada eksportuokite norimus adresus ir duomenis iš „enFact“, kad jie būtų naudojami jūsų komercinėse kampanijose.

Klientai, kalbantys užsienio kalba

Sąskaitos išrašymas kitomis kalbomis? Tai puikiai tinka „inFakt“! Pasirinkite norimą kalbą kliento faile arba kurdami dokumentą ir dokumento maketas bus automatiškai išverstas į kliento kalbą. Galimos „inFakt“ kalbos yra olandų, prancūzų, vokiečių ir anglų. Vis dar reikia kitos kalbos? Prašome nedvejodami . Mūsų darbuotojai kalba daugeliu kalbų.

Ekrano nuotraukos kliento modulyje

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room