Klientų bazė ir CRM

Lengvas klientų valdymas

Skaidrus klientų duomenų valdymas

inFakt palaiko efektyvų ir paprastą klientų duomenų valdymą. Aiškus sąrašas greitai nukreipia jus į klientą ir jam skirtą failą, kuriame yra kontaktiniai duomenys, nuorodos į anksčiau parengtus pasiūlymus ir sąskaitas faktūras, ataskaitas, priedus ir kt. Pridėkite tiek kontaktinės informacijos, kiek jums reikia; norint pradėti naudotis inFakt, pakanka kliento vardo.
Skaidrus klientų duomenų valdymas
Efektyvus klientų informacijos naudojimas

Efektyvus klientų informacijos naudojimas

Rengdami pasiūlymą ar sąskaitą faktūrą galite lengvai surasti kliento failą ir pakartotinai panaudoti kliento duomenis. Adreso duomenys, el. pašto adresas ir PVM kodas bus automatiškai užpildyti. Nereikia jokio papildomo rankinio įvesties: paruoškite dokumentus dar greičiau. Nereikia sukurti vartotojo failo tik vienkartiniam klientui. Alternatyvus svetainės adresas arba pristatymo adresas įvedamas tik vieną kartą ir gali būti išsaugotas kaip kliento bylos dalis, kad būtų galima naudoti ateityje.

Ieškoti pagal PVM mokėtojo numerį

Kad klientų failus būtų galima kurti dar greičiau, inFakt yra prijungtas prie Europos VIES PVM mokėtojo numerio tikrinimo įrankio . Tiesiog įveskite įmonės PVM mokėtojo kodą ir inFakt užpildys įmonės pavadinimą ir adresą!
Ieškoti pagal PVM mokėtojo numerį
Importuoti arba eksportuoti klientų duomenis

Importuoti arba eksportuoti klientų duomenis

Ar jau turite klientų bazę iš esamos programos? Tiesiog importuokite jį į inFakt. Taip nereikės visko perkelti rankiniu būdu. Eksportuoti esamų klientų duomenis iš „inFakt“, kad, pavyzdžiui, išsiųstumėte jiems kampaniją el. paštu per „MailChimp“? Tai daroma vienu spustelėjimu per inFakt.

Užsienio kalba kalbantys klientai

InFakt leidžia kurti sąskaitas faktūras (ir kitus dokumentus) įvairiomis kalbomis. Kliento byloje arba kurdami dokumentą pasirinkite norimą kliento kalbą ir dokumento maketas bus automatiškai išverstas į norimą kalbą. Numatytosios galimos „inFakt“ kalbos yra olandų, prancūzų, vokiečių ir anglų. Reikia kitos kalbos? Nedvejodami susisiekite su mumis .
Užsienio kalba kalbantys klientai
Sujungti duomenys

Sujungti duomenys

„inFakt“ leidžia susieti daugybę informacijos su jūsų klientų failais, pvz., suteikiant galimybę įkelti priedus prie klientų failų. Išsaugokite alternatyvų pristatymo adresą arba suderinkite pasiūlymą su (statybos) vietos adresu. Šie adresai lengvai rodomi jūsų dokumentuose. Ar dirbate su skirtingomis kainomis didmeninei prekybai, individualiems klientams ar konkrečiai klientų grupei? Priderinkite savo klientą į tinkamą kainų segmentą ir automatiškai pamatysite atitinkamą savo produkto ir konkretaus kliento kainą. Stebėti savo pasiūlymus ar darbus tampa patogu naudojant užduotis, susijusias su klientais. inFakt taip pat siūlo ryšį su Mailchimp. Su šia programa paprasta sinchronizuoti savo klientų sąrašą, kad būtų galima nustatyti (automatizuotas) el. pašto kampanijas.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room