Sukurkite kainų pasiūlymus

Lengvai ir greitai paruoškite kainas naudodami „Bestinvoicing“.

Lengva ir greita sukurti

Greitai, tvarkingai ir teisingai parengti pasiūlymus būtina bet kuriai įmonei, norint įtikinti potencialius klientus . Naudodami inFakt galite greitai sukurti pasiūlymus, savo asmeniniame produktų sąraše ieškodami esamų produktų ir kainų bei papildydami juos konkrečia informacija apie kiekvieną potencialų pirkėją. Kai ateityje gausite panašių užklausų, vienu spustelėjimu galėsite padaryti esamo kainos pasiūlymo kopiją ir pakoreguoti specifiką. Platų pasiūlymą su skirtingomis kainų parinktimis galima lengvai padalyti į tarpines sumas. Norėdami gauti (statybos) vietos adresą arba konkrečią informaciją, galite naudoti tam skirtus informacijos laukus.
Lengva ir greita sukurti
Tiksliai sekite citatas

Tiksliai sekite citatas

Citatas geriausia atidžiai sekti. Kiekviena citata turi savo serijos numerį su data ir nuoroda, kad būtų lengviau sekti. „inFakt“ automatiškai įspėja jus apie laukiančias kainas, kad galėtumėte susisiekti su klientu dėl papildomo pardavimo susitikimo. Citatos, kurios jau buvo priimtos ar net įvykdytos, bet dar turi būti išrašytos, yra aiškiai nurodytos, kad būtų galima greitai išrašyti sąskaitas faktūras. Nepraleiskite akivaizdžių pajamų: inFakt padeda išrašyti sąskaitas už priimtus pasiūlymus!

Nuo pasiūlymo iki sąskaitos faktūros vienu paspaudimu

Klasikinė daugelio įmonių praktika yra atidėti ir susieti sąskaitų faktūrų išrašymą. Ar buvo pristatytos paslaugos ir/ar prekės? Iš karto išrašykite sąskaitą faktūrą, kad greičiau sumokėtumėte. Nukopijuokite pasiūlymo duomenis į sąskaitą faktūrą arba išankstinę sąskaitą tik vienu paspaudimu! Dokumentas automatiškai gauna atitinkamą datą ir kitos sąskaitos numerį. Tokiu būdu vos per kelias sekundes citatą konvertuosite į galutinę sąskaitą faktūrą. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai išsiųsti jį klientui per inFakt!
Nuo pasiūlymo iki sąskaitos faktūros vienu paspaudimu
Patvirtinimas ir parašas internetu

Patvirtinimas ir parašas internetu

Jūsų klientai gali patvirtinti arba priimti jūsų pasiūlymus internetu, naudodami bet kurį įrenginį. Jie tiesiog įdeda savo parašą pele arba jutikliniu kilimėliu ir jums iš karto bus pranešta el. paštu. Palengvinus pasiūlymo priėmimą, klientai greičiau patvirtins užduotį, o ginčo atveju visada turėsite įrodymų!

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room