„InFakt“ dokumentų sinchronizavimas su savo serveriu per SFTP

Sinchronizuokite „inFakt“ sąskaitas faktūras su savo serveriu per SFTP

Sinchronizuokite „inFakt“ dokumentus su savo serveriu per SFTP

„inFakt“ gali automatiškai patalpinti dokumentus, sukurtus failuose, prie kurių turite prieigą, savo serveryje. Failai keičiami per kad „inFakt“ galėtų užmegzti saugų ryšį su tam tikru aplanku jūsų serveryje. „inFakt“ šiame aplanke visus failus kiekviename faile talpina PDF formatu, bet taip pat ir UBL arba E-FFF formatu. UBL failus galima perskaityti beveik visose apskaitos programose, kad būtų galima toliau juos apdoroti.

SFTP gali būti naudojamas ne tik norint užmegzti ryšį su savo serveriu, bet ir, pavyzdžiui, su klasikiniais interneto prieglobos paketais, kuriuos galite išsinuomoti iš daugelio interneto prieglobos bendrovių. Tokiu būdu jums nereikia patiems įdiegti jokios techninės ar programinės įrangos ir galite nedelsdami pradėti nuo buhalterinės apskaitos darbų. Tiesiog įsitikinkite, kad sinchronizavote failus privačiame aplanke.

inFakt.lt Buhalteriams skirtas „“ yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per „inFakt“. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant „inFakt“, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room