Ekskursija su vadovu

Atraskite inFakt buhalteriams

Susiekite klientų failus ir gaukite prieigą prie realiojo laiko

Galite sukurti naują įmonės paskyrą buhalterių paskyroje arba susieti esamas inFakt paskyras su savo paskyra. Sukūrę prieigą prie šių sąskaitų, galite realiu laiku stebėti kliento įmonės būseną ir rinkti/apdoroti sąskaitas faktūras savo apskaitos programinės įrangos pakete.

Susiekite klientų failus ir gaukite prieigą prie realiojo laiko
Lengvai įtraukite į savo apskaitos paketą

Lengvai įtraukite į savo apskaitos paketą

inFakt – tai ne apskaitos programa, o sąskaitų faktūrų išrašymo programa verslininkams. Faktinė apskaita atliekama jūsų pačių apskaitos programoje. inFakt palengvina verslininkų sukurtų dokumentų perkėlimą į jūsų apskaitos programą. Geriausias šio ryšio ar perdavimo būdas priklauso nuo to, kurį paketą naudojate.

Vertingas įrankis jūsų klientams

inFakt yra galingas programinės įrangos paketas daugeliui verslininkų. Dėl to jie geriau valdys ir stebės savo administravimą, o tai taip pat užtikrina teisingesnį ir sklandesnį buhalterio tvarkymą. Klaidingi serijos numeriai, datos, ... tampa praeitimi. Kadangi inFakt yra programa, skirta verslininkams, o nebūtinai vartotojams, turintiems apskaitos žinių, nenaudojama sudėtinga (finansinė) terminija ir viskas buvo sukurta siekiant maksimaliai padidinti naudojimo galimybes.

Vertingas įrankis jūsų klientams
Padėkite inFakt augti

Padėkite inFakt augti

Kai rekomenduojate inFakt klientams ir jie vėliau perka abonementą, tiesiogiai prisidedate prie inFakt augimo. Štai kodėl pasiūlykite jums komisinį mokestį už naujų klientų nukreipimą.

inFakt.lt Buhalteriams skirtas yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per inFakt. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant inFakt, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room