Ekskursija su vadovu

„inFakt“ buhalteriams

Susiekite klientų failus ir naudokite „inFakt“, kad patys išspręstumėte laiko apribojimus

Iš savo buhalterio paskyros taip pat sukuriate paskyras savo klientams arba susiejate jų esamas paskyras su jumis. Turėdami prieigą prie šių paskyrų, galite stebėti dokumentų būseną realiuoju laiku ir patys rinkti bei apdoroti sąskaitas faktūras įvairiais būdais savo apskaitos pakete. Tai idealus sprendimas klientams, kurie laukia (per ilgai) išsiųsdami sąskaitas faktūras ir kitus dokumentus, todėl jiems trūksta laiko.

Lengvai apdorokite savo apskaitos paketą

„inFakt“ yra verslininkams skirta programa, o ne apskaitos paketas. Faktinę buhalteriją atliekate naudodamiesi savo programa, tačiau „inFakt“ užtikrina, kad jūsų klientai paruoš teisingus dokumentus ir juos greitai jums pasieks. Jūs koreguojate apdorojimo srautą pagal tai, kas jums labiausiai tinka, ir jūsų pačių apskaitos programą.

Patogus įrankis jūsų klientams

„inFakt“ yra labai naudingas programinės įrangos paketas daugeliui verslininkų. Tai užtikrina, kad jie geriau valdys ir stebės savo pačių administravimą, o tai iškart supaprastins jūsų darbą dėl mažiau klaidų ir greitesnio dokumentų pateikimo. Neteisingi eilės numeriai, klaidos apskaičiuojant PVM, sąskaitų faktūrų numerių trūkumas ... yra praeitis.

Kadangi „InFakt“ yra skirtas verslininkams ir nėra apskaitos paketo pratęsimas, vartojami terminai verslininkams išlieka lengvai suprantami, nenaudojant jiems sunkių finansinių terminų ar metodų. Naudojimo paprastumas yra taisyklė.

Padėkite „InFakt“ augti

Kai klientams rekomenduojate „inFakt“, jūs palaikote mūsų augimą. Štai kodėl jūs gaunate gražią komisiją už klientų pritraukimą.

inFakt.lt Buhalteriams skirtas „“ yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per „inFakt“. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant „inFakt“, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room