Kainos

Buhalteriams nemokamai

Dažnai užduodami klausimai

Norėdami pradėti nuo inFakt, tiesiog spustelėkite „Sukurti paskyrą“ puslapio viršuje, dešinėje. Kai tik paskyra bus sukurta, galėsite pradėti kurti naujas klientų paskyras arba susieti esamas įmonės paskyras.
Kiekviena „inFakt“ sukurta paskyra prasideda nemokamu 14 dienų bandomuoju laikotarpiu. Todėl galite sukurti paskyrą kiekvienam naujam klientui/įmonei be papildomų įsipareigojimų. Vartotojui el. paštu bus išsiųstas prisijungimo vardas ir laikinas slaptažodis. Naujasis vartotojas gali nemokamai išbandyti ir išbandyti visą programą per šias 14 dienų. Visos „inFakt“ funkcijos pasiekiamos bandomuoju laikotarpiu.
inFakt yra programa, sukurta verslininkams. Norime pasiūlyti vartotojams galimybę lengvai persiųsti savo buhalteriui dokumentus, kuriuos jie sukūrė inFakt. Ši galimybė jau įtraukta į jų mokamą prenumeratą. Būdamas buhalteris, susikūręs buhalterio paskyrą dokumentus gali gauti nemokamai.
Taip, tai įmanoma. Susisiekite su mumis ir mes perjungsime jūsų buhalterio paskyrą į mūsų perpardavėjų sistemą. Rekomenduojama prekiauti arba parduoti tokiomis pat kainomis kaip inFakt paketu. Tada inFakt kas mėnesį išrašo jums sąskaitas už visų užsakymų išlaidas, atėmus komisinį mokestį.
Jūs turite teisę į komisinį mokestį tik už sąskaitas, kurias sukūrėte naudoti savo klientams. Esamas paskyras galima nesunkiai susieti su buhalterio paskyra, tačiau jos neapmokestinamos (nes šie klientai jau užsiprenumeravo inFakt).

Kai uždirbate mažiausiai € 30 komisinių, galite per savo buhalterio paskyrą įkelti sąskaitą faktūrą, kad „onFin“ būtų išrašytas mokestis. Komisinis sumokamas per 30 dienų nuo sąskaitos faktūros išrašymo dienos.

BUHALTERIO SąSKAITA

Amžinai

LAISVAS
VALDYMAS
 • Sukurkite neribotą skaičių vartotojų
 • Susiekite neribotą skaičių failų / dokumentų
 • Gaukite palaikymo prieigą prie klientų failų
RYŠYS SU APSKAITA
 • Eksportuoti sąskaitas faktūras į UBL (universalią) Eksportuoti sąskaitas faktūras į UBL (universalią)
 • Sinchronizavimas su Dropbox Sinchronizavimas su Dropbox
 • Sinchronizavimas su Google disku Sinchronizavimas su Google disku
 • Siųskite sąskaitas faktūras į savo programinę įrangą Siųskite sąskaitas faktūras į savo programinę įrangą
 • Sinchronizavimas su savo serveriu per SFTP Sinchronizavimas su savo serveriu per SFTP
 • Sinchronizavimas su OneDrive Sinchronizavimas su OneDrive
KOMISIJA
 • € 3 / mėnesinis užsakymas
 • € 30 / metinis užsakymas

inFakt.lt Buhalteriams skirtas yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per inFakt. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant inFakt, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room