Siųskite sąskaitas faktūras ar pasiūlymus lengvai ir greitai

Jūsų sąskaita 1-2-3 klientui

Siųskite sąskaitas faktūras el. Paštu

„inFakt“ sąskaitas faktūras ir dokumentus siunčia tiesiogiai jūsų klientams. Tolesni veiksmai nedelsiant informuoja, ar sąskaita buvo gauta, ir kai buvo perskaitytas el. Pvz., Nepavykus siuntimo siuntimo dėl, pavyzdžiui, neteisingo el. Pašto adreso, galite nedelsdami teisingai grąžinti pasiūlymą arba pristatyti jį paštu, kad nė vienas klientas nepraleistų kainos.

Sąskaitų ir citatų siuntimas paštu

Taip pat galite siųsti sąskaitas ar pasiūlymus tiesiogiai iš „inFakt“ paštu, patys nespausdindami dokumentų ir eidami į pašto dėžutę. Spausdinimas, voko įdėjimas ir sąskaitos siuntimas per „InFakt“ pašto tarnybą kainuoja apytiksliai 1,25 euro už sąskaitą faktūrą. Niekas netrukdo patiems atsispausdinti PDF versiją ir įdėti ją į magistralę. Naudodamiesi tolesniais mygtukais stebite, kurie dokumentai buvo išsiųsti, o kurie ne.

Sąskaitų faktūrų siuntimas per PEPPOL

Taip pat galite persiųsti sąskaitas faktūras per Europos PEPPOL tinklą kaip klasikinio el. Pašto adresą. Sąskaitos, siunčiamos ir gaunamos per PEPPOL tinklą, turi pranašumą, kad jas galima apdoroti automatiškai.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room