Jūsų pirkimo valdymas

Įkelkite pirkimo sąskaitas į „inFakt“ paskyrą

Pirkimų valdymas

„inFakt“ yra ne tik pardavimo sąskaitų faktūrų išrašymo programa, bet ir jūsų pirkinių administravimas. Modulyje „Pirkimų valdymas“ jūs registruojatės ir vykdote savo pirkimo sąskaitas faktūras. „inFakt“ suteikia įžvalgų apie pirkimo išlaidas kiekvienam laikotarpiui arba kiekvienai pirkimo kategorijai. Tolesni mokėjimai užtikrina gerus santykius su tiekėjais, nes pateikdami ataskaitas jūsų biudžetas išlieka valdomas ir galite greitai pamatyti prekybos maržą (pardavimo MIN pirkimai). Investicijas galima iš karto kontroliuoti gerai.

Pirkimų valdymo modulis taip pat tvarko elektronines sąskaitas. Tiesiog pasirinkite el. Sąskaitą faktūrą ir visa joje pateikta informacija bus teisingai ir automatiškai užregistruota.

Įžvalga per ataskaitas

Taip pat įvesdami pirkimo sąskaitas į „inFakt“, galite ne tik peržiūrėti savo įmonės apyvartos ataskaitas, bet ir greitai peržiūrėti prekybos maržą (apyvarta - pirkimai). Tai leidžia atidžiai stebėti, kiek uždirba jūsų įmonė.

Ryšys su apskaita

„inFakt“ konvertuoja jūsų pirkimo sąskaitas į „UBL“ formatą, jei reikia, elektroninėms sąskaitoms faktūroms. Tai bus išsiųsta tiesiogiai buhalteriui / buhalteriui, kad būtų galima greitai atlikti automatinį apdorojimą. Nebėra įvesties darbo.

El. Paštas ir PEPPOL gautieji

„inFakt“ turi gautųjų funkciją, kad lengvai gautų sąskaitas. Kiekvienas gautasis turi unikalų el. Pašto adresą. Programoje galite nedelsdami ir lengvai apdoroti pirkimo sąskaitas, pridėtas prie el. Laiškų.

Gautieji taip pat priima sąskaitas faktūras per PEPPOL kanalą. Pavyzdžiui, jūsų tiekėjai gali jums atsiųsti elektronines sąskaitas iš savo atsiskaitymo programinės įrangos. Naudojant pilnavertes elektronines sąskaitas, jums nebereikia nieko perrašyti, tačiau „inFakt“ gali automatiškai išgauti visą reikalingą informaciją iš sąskaitos faktūros.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room