Prenumeratos

Pridėkite šią programą prie „inFakt“ paskyros vienu paprastu paspaudimu

Periodinės sąskaitos

Ar parduodate prenumeratas (plačiąja šio žodžio prasme) ir ar turite reguliariai jas sąskaitas išrašyti? Naudodamiesi „inFakt“ programinės įrangos programa „Prenumeratos“, sukuriate vienkartinę sąskaitą faktūrą, kuri vėliau teikiama tolesniam atsiskaitymo pagrindui už kiekvieną prenumeratos laikotarpį (savaitę, mėnesį, ketvirtį ar metus). Galima net automatiškai išsiųsti sąskaitas, tereikia sekti mokėjimus!

Automatizuoti

„inFakt“ automatiškai siunčia sąskaitas už prenumeratos laikotarpį. Galite suaktyvinti nuorodą su „Twikey“, taip pat rinkti periodines sąskaitas tiesioginiu debetu, susieti su „Mollie“, kad klientai galėtų mokėti internetu, arba „CodaBox“, kad automatiškai apdorotų kliento mokėjimo pavedimą. Sąskaita juk neapmokėta? Apie tai klientui siunčiate pranešimą naudodamiesi automatiniais priminimais.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room