(jūsų) pirkimo užsakymai

Pridėkite programų pirkimo užsakymus prie „inFakt“ paskyros vienu paspaudimu

Pirkimo užsakymai

Parengti pirkimo užsakymus savo tiekėjui? Tai lengva su šia nemokama „InFakt“ programos aktyvavimo funkcija. Naudokite įvesties laukus, kad greitai nustatytumėte užsakymą pirkdami, galbūt naudodami savo produkto failą. Tai taip pat gali būti padaryta paprasčiausiai nukopijuojant atitinkamus jūsų pirkimo duomenis iš kliento pasiūlymo ar užsakymo formos.

Ar gavote prekes iš savo tiekėjo? Tada sukurkite pirkimo elementą (vidinę pirkimo sąskaitą faktūrą), kurią galėsite apdoroti iš savo pirkimo užsakymo, kad galėtumėte užsisakyti. Tiesiog pridėkite tiekėjo pardavimo sąskaitą faktūrą, kurią vėliau gausite iš jo kaip priedą prie savo anksčiau sukurtos vidinės pirkimo sąskaitos. Privalumas? Jūsų pirkimo administravimas yra nedelsiant paruoštas ir visų pirma: jūs iš karto žinote prekybos maržą, nes pirkimo ir pardavimo suma yra žinoma.

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room