Paruoškite citatas

Lengvai sukurkite konkurencingus ir pelningus pasiūlymus

Lengva ir greitai nustatoma

Greitas, tvarkingas ir taisyklingas konkurencingų kainų paruošimas yra būtinas, kad bet kuris verslas laimėtų potencialius klientus. Naudodamiesi „inFakt“, jūs darote šias nedideles pastangas naudodami esamus produktus ir kainas iš savo produktų sąrašo ir, jei reikia, papildydami juos konkrečia informacija, pritaikyta potencialiems klientams. Jei vėliau gausite panašių klausimų dėl pasiūlymų, vienu paspaudimu galite padaryti kopiją ir pakoreguoti konkrečią informaciją.

Tiksliai sekite citatas

Citatas geriausia sekti labai atidžiai. Kiekviena citata turi savo serijos numerį su data ir nuoroda, kad būtų lengviau stebėti. „inFakt“ automatiškai praneša apie vykstančius pasiūlymus, kad galėtumėte susisiekti su klientu dėl papildomo pardavimo susitikimo. Pasiūlymai, kurie jau buvo priimti ar net įvykdyti, tačiau už kuriuos dar nėra išrašyta sąskaita, taip pat yra aiškūs, kad būtų galima greitai sekti sąskaitas faktūras.

Nedelskite, atsiskaitykite greitai!

Daugelio įmonių klasika yra sąskaitų faktūrų atidėjimas ir sujungimas. Tai kenkia pinigų srautams ir padidina klaidų riziką. Jei buvo pristatytos paslaugos ir (arba) prekės, nedelsdami išrašykite sąskaitą faktūrą, kad jums būtų sumokėta greičiau. Nukopijuokite kainos pasiūlymo duomenis į . Tai automatiškai gaus atitinkamą datą ir kitą sąskaitos faktūros numerį. Tokiu būdu galite konvertuoti citatą į galutinę sąskaitą per kelias sekundes. Klientui persiųskite tik su „inFakt“!

Priimkite ir patvirtinkite internete

Klientai gali patvirtinti jūsų citatas internete. Jie uždeda savo parašą pele, kurį tuoj pat gausite el. Paštu. Kadangi klientai gali taip lengvai priimti jūsų pasiūlymus, tikimybė, kad jūsų pardavimas bus sėkmingas, yra ne tik didesnė, bet ir mažiau laiko sugaištama per visą pasiūlymų teikimo ir pardavimo procesą. Be to, jūsų įmonė visada turi naudingų patvirtinamųjų dokumentų ir išvengiate ginčų.

Pasiūlymų modulio ekrano nuotraukos

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room