Sąskaitų siuntimas per PEPPOL tinklą

Efektyviai siųskite ir gaukite el. Sąskaitas

Sąskaitų siuntimas ir gavimas per PEPPOL tinklą

PEPPOL tinklas yra alternatyvus būdas el. Paštu siųsti ir gauti sąskaitas faktūras elektroniniu būdu, sukurtas Europos Sąjungos. Šiuo tinklu siunčiamos visos elektroninės sąskaitos, kurias gavėjas gali apdoroti pusiau automatiškai. Taigi šiuo PEPPOL kanalu gautas sąskaitas faktūras galima įvesti į „inFakt“ vienu paspaudimu, neautomatiškai įvedant duomenis. „InFakt“ galite lengvai suaktyvinti įmonės adresą šiame tinkle, kuriame galite gauti sąskaitas faktūras.

Nuo 2017 m. Sausio 1 d. Tiekėjai privalo siųsti el. Sąskaitas faktūras, kai nori išrašyti sąskaitas faktūras Flandrijos vyriausybei. Šios sąskaitos turi atitikti gaires. Šios el. Sąskaitos faktūros nėra įprasti PDF dokumentai, bet specialūs „XML“ failai, kuriuos daug lengviau apdoroti kompiuteriais. Šios sąskaitos taip pat negali būti persiųstos el. Paštu, bet turi būti persiųstos per Europos „PEPPOL“ tinklą. Tai yra gana techninis ir sudėtingas procesas, tačiau naudodamiesi šia nuoroda turite paspausti tik 1 mygtuką ir jums nereikės jaudintis toliau.

Siuntimas ir gavimas per PEPPOL yra įtrauktas į „inFakt“ iki 100 dokumentų per mėnesį. Reikia daugiau talpos? Nedvejodami susisiekite su mumis!

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room