„ClearFacts“ ir „inFakt“

Siųskite „inFakt“ pirkimo ir pardavimo sąskaitas per „ClearFacts“ į savo apskaitos paketą

Siųskite „inFakt“ sąskaitas faktūras per „ClearFacts“ į savo apskaitos paketą

Jei norite, „ClearFacts“ veikia kaip kanalas tarp „inFakt“ ir daugelio apskaitos paketų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pažymėti sąskaitas faktūras inFakt ir išsiųsti jas į ClearFacts. Programoje „ClearFacts“ jūs, kaip buhalteris, gausite įėjimo ekraną, kuriame galėsite nedelsdami įvesti sąskaitas faktūras į savo programinės įrangos paketą.

Kaip buhalteris, pirmiausia turite suaktyvinti savo platformą „ClearFacts“. Šioje platformoje jūs kuriate failus savo klientams naudodami savo prisijungimo vardą. Prisijungę jūsų klientai gali susieti savo „inFakt“ paskyrą su „ClearFacts“ failu. Taip pat galima susieti failus, prie kurių turite prieigą naudodami savo prisijungimo „inFakt“, šiuo atveju mūsų programinė įranga patalpina dokumentus teisingoje byloje pagal kliento PVM numerį.

inFakt.lt Buhalteriams skirtas „“ yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per „inFakt“. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant „inFakt“, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room