Sinchronizuojamas „enFact“ su „Google“ disku

Sinchronizuokite „enFact“ dokumentus su „Google“ disku

Sinchronizuokite dokumentus su „Google“ disku

Jūsų „inFakt“ buhalterio paskyra gali būti susieta su „Google“ disko paskyra. „inFakt“ automatiškai sinchronizuoja visus dokumentus iš visų failų, kuriuos galite pasiekti, su „Google“ disku aplanke „inFakt“, esančiame „Programos“. Failai sinchronizuojami PDF formatu, taip pat UBL arba E-FFF formatu, todėl lengva pasikeisti UBL failais su klientais. Šiuos UBL failus galima importuoti į beveik bet kurį apskaitos paketą, kad būtų galima toliau juos apdoroti.

Kai kompiuteryje taip pat įdiegiate „Google“ disko programą, „Google“ diskas sinchronizuoja jūsų kompiuteryje esantį vietinį aplanką su internetiniais failais, todėl UBL failai iš tikrųjų taip pat sinchronizuojami tiesiai jūsų kompiuteryje. Tai reiškia, kad nebereikia net atsisiųsti dokumentų internetu per „Google“ diską, tačiau jie iškart yra jūsų kompiuteryje.

inFakt.lt Buhalteriams skirtas „“ yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per „inFakt“. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant „inFakt“, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room