„InFakt“ informacijos sinchronizavimas su „Dropbox“

„dropbox“

Jūsų „inFakt“ buhalterio paskyra gali būti susieta su „Dropbox“ paskyra. Tada „inFakt“ automatiškai sinchronizuoja visus dokumentus iš failų, esančių aplanko „inFakt“ skiltyje „Programos“.

Jūsų „inFakt“ buhalterio paskyra gali būti susieta su „Dropbox“ paskyra. Tada „inFakt“ automatiškai sinchronizuoja visų failų, kuriuos turite prieigą, dokumentus aplanke „inFakt“, esančiame „Programos“. „Dropbox“ failai sinchronizuojami PDF formatu, taip pat UBL arba E-FFF formatu, todėl lengva pasikeisti UBL failais su savo klientais. Beveik kiekvienas apskaitos paketas priima tuos failus tolesniam apdorojimui.

Kai kompiuteryje taip pat įdiegiate „Dropbox“ programą, „Dropbox“ sinchronizuoja vietinį jūsų kompiuterio aplanką su internetiniais failais, kad UBL failai patektų tiesiai į jūsų kompiuterį. Tai reiškia, kad nebereikia net atsisiųsti dokumentų per „Dropbox“, tačiau jie iškart pasiekiami vietoje.

inFakt.lt Buhalteriams skirtas „“ yra puikus įrankis skaitmeninti dokumentų mainus su klientais!

Naudokite savo patikimą apskaitos paketą, tačiau sumažinkite rankinį įvedimą bendradarbiaudami su savo klientu per „inFakt“. Jo sąskaitas faktūras, sukurtas naudojant „inFakt“, lengva perkelti į beveik bet kurį apskaitos paketą.

SUKURTI PASKYRĄ!
server room