Ataskaitos

Ataskaitose pateikiami ne tik skaičiai, bet ir įžvalga

Klientai

Peržiūrėkite kiekvieno kliento pardavimo istoriją ir apyvartą, pažinkite geriausius klientus ir sužinokite, kas užsako mažiau ar daugiau. Visa naudinga „inFakt“ informacija, padedanti jūsų pardavimams ir tuo pačiu jūsų verslui.

Produktai

Kurios produktų grupės ir atskiri produktai parduodami gerai, o kas mažiau sekasi. Kur pasiekiama didžiausia prekybos marža. Esminė informacija, skirta valdyti jūsų pasiūlymą rinkoje, parengti tvirtas kainas ir padidinti pelną, be kita ko, tinkamai valdant atsargas.

Rezultatai

„Onfact“ ataskaitose realiuoju laiku pateikiama įžvalga apie jūsų bendrą apyvartą. Kai jūs taip pat užregistruojate pirkimo sąskaitas, jose iškart rodoma kiekvieno produkto prekybos marža ir jūs nuolat bendraujate su dabartiniais rezultatais. Nebereikia laukti apskaitos ataskaitų iki ketvirčio ar net metų pabaigos.

Planavimas ir biudžetai

Ar nustatėte pajamų tikslus? Vienai produktų grupei ar dar giliau? Ar yra pirkimo biudžetas pagal numatytą pelną? Naudodami patogų planavimo įrankį galite patikrinti, ar viskas yra pagal tvarkaraštį arba kur geriausia atlikti pakeitimus

Pasiruošę dirbti efektyviau ?

Sukurkite savo sąskaitą dabar, užregistruokite privalomą informaciją, kurią norite pamatyti savo sąskaitose, ir per kelias minutes sukurkite savo pirmąją sąskaitą faktūrą! Pirmosios 14 dienų yra nemokamos ir neprivalomos, kad galėtumėte pažinti stiprią, p

Pradėkite nemokamą bandomąją versiją!
server room